خانی: محمدی راد یکی از بهترین های والیبال است

مدیرعامل تیم والیبال شهرداری ورامین گفت: محمدی راد یکی از بهترین ها است و برای کار خود از جان مایه می گذارند و اجازه کم کاری نمی دهند.

خانی: محمدی راد یکی از بهترین های والیبال است

رضا خانی مدیر عامل تیم والیبال شهرداری ورامین در تبادل نظر با ، درباره شرایط این روز های این تیم پس از انتها رقابت های قهرمانی آسیا و لیگ برتر والیبال ایران گفت: خوشبختانه سال گذشته را به خوبی پشت سر گذاشتیم و سال جاری بودجه نسبت به سال گذشته بهتر است. تیم ما نتایج خوبی گرفت و باید از لحاظ نیرو و ورزشکار باز هم نسبت به سال پیش بهتر شویم.

او در پاسخ به این سوال که آیا برای پرداخت قرارداد ها مسئله ای وجود داشت یا خیر اعلام کرد: برای پرداخت قرارداد ها مسئله ای نداشتیم و در این خصوص رضایت وجود داشت. اما سال جاری و برای مسابقات قهرمانی آسیا ملی پوشان را به دلیل برگزاری اردوی تیم ملی به ما ندادند که حضور آن ها می توانست به ما یاری زیادی کند. به هر صورت با درخواستی که داشتیم توانستیم پوریا فیاضی را بگیریم.

مدیرعامل باشگاه شهرداری ورامین درباره کادرفنی این تیم اعلام کرد: معمولا وقتی کادرفنی نتیجه می گیرد کوشش می گردد که آن حفظ شوند. محمدی راد یکی از بهترین ها است و برای کار خود از جان مایه می گذارد و اجازه کم کاری نمی دهد و یک باشگاه غیر از این چیزی نمی خواهد.

او درباره تمدید قرارداد محمدی راد هم عنوان داشت: باشگاه به تازگی از مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا آمده است و ما در این خصوص صحبتی نداشتیم. خوشبختانه حرف هم را به خوبی می فهمیم و حضور محمدی راد در تیم ما برایمان افتخاری است ما هنوز صحبتی نداشتیم، اما به زودی وارد مذاکره می شویم. ما سال گذشته کارمان را زود شروع کردیم و نتایج خوبی هم گرفتیم.

خانی درباره ساخت سالن اختصاصی برای این تیم اعلام کرد: صحبت ساخت سالن وجود است، اما در جریان نیستم و معمولا چنین چیزی زمان بر است، اما تا جایی که در جریان هستم مزایده و مناقصه آن صورت گرفته و مدتی است که کار هم استارت خورده است، اما به هر صورت اگر سالن را برای سال جاری نتوانیم استفاده کنیم حتما برای سال آینده چنین می کنیم.

مراسم قهرمانی تیم والیبال شهرداری ورامین برگزار گردید

شهرداری ورامین قهرمان لیگ برتر والیبال شد

قهرمانی ورامینی ها در جام باشگاه های آسیا

انتهای پیغام /

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "خانی: محمدی راد یکی از بهترین های والیبال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانی: محمدی راد یکی از بهترین های والیبال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید