یک ایران تجربه شغل، فصل دوم میشه که بشه شروع شد

به گزارش وبلاگ ساعت فانتزی، فصل دوم برنامه تلویزیونی میشه که بشه از امروز چهارشنبه 18 آبان ماه پخش خود را از شبکه نسیم شروع می نماید.

یک ایران تجربه شغل، فصل دوم میشه که بشه شروع شد

فصل دوم برنامه تلویزیونی میشه که بشه با طراحی و تهیه نمایندگی کامران سیف اللهی و کارگردانی سیدعماد کریمی فرد از امشب 18 آبان ماه روز های چهارشنبه، پنجشنبه و آدینه ساعت 22:00 از شبکه نسیم روی آنتن می رود.

در هر قسمت از این برنامه که مهاجرت معکوس را سوژه خود قرار داده است، سه جوان یک شغل را تجربه می نمایند و در مسیر این تجربیات، اتفاقات و لحظات جذابی خلق می گردد.

این برنامه در اولین قسمت خود به استان اصفهان سفر و مخاطبان را با شغل قلم کاری آشنا می نماید. فراوری سفره های پارچه ای به روش سنتی به عنوان یکی از صنایع دستی شناخته شده در اصفهان، موضوع این قسمت برنامه است.

لِنج سازی عنوان دومین شغلی ست که پنجشنبه شب 19 آبان ماه در میشه که بشه بدان پرداخته می گردد و مخاطبان با فراوری قطعات و ساخت لنج های مسافری آشنا می شوند.

سومین قسمت این برنامه نیز که بیستم آبان ماه پخش می گردد، سری به استان خراسان شمالی می زند تا از شغل آبنبات سازی که یکی از معروفترین سوغات استان خراسان شمالی است و در طعم های مختلف فراوری می گردد، صحبت کند.

فصل دوم میشه که بشه در 26 قسمت 30 دقیقه ای در شبکه نسیم فراوری و با مشارکت بنیاد برکت ساخته شده است.

وبلاگ ساعت فانتزی فرهنگی هنری رادیو تلویزیون

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "یک ایران تجربه شغل، فصل دوم میشه که بشه شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک ایران تجربه شغل، فصل دوم میشه که بشه شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید