همراه شدن با موج ها در هتل ترنج روی آب کیش

به گزارش وبلاگ ساعت فانتزی، حتی نگاه کردن به عکس هتل هایی که روی آب ساخته شده اند هم کافی ست که از زیبایی شان به وجد بیاییم. همینکه در تراس هستید و دریا پیش رویتان است می توانید بالا و پریدن ماهی ها در آب را ببینید. انگار کافی ست دست دراز کنید تا یکی شان را بگیرید. یا همینکه پرده اتاق تان را کنار بزنید کشتی ها و قایق ها در نزدیک ترین فاصله به شما در رفت و آمدند. هر وقت بخواهید می توانید تنی به آب بزنید و نسیم تازه دریا کافی ست تا حالتان سر جا بیاید. ما پیش از این نمونه ای از این هتل ها را در کشورهای دیگر دیده ایم. در ترکیه در همسایگی مان یا در جایی در آن سوی آب ها، آنجا که دریای نیلگون و فیروزه ای رنگش تصویری غالب است و کف دریا به راحتی معلوم. در ایران اما قضیه کمی فرق می نماید. ما تنها یک نمونه از اینگونه هتل های روی آب را داریم، تنها هتل روی آب کیش؛ یعنی ترنج.

همراه شدن با موج ها در هتل ترنج روی آب کیش

چرا هتل ترنج خاص است؟

هتل ترنج تنها هتل دریایی ایران و خاورمیانه در خلیج فارس است و این عنوان کمی نیست. خاورمیانه ای که کشورهای ثروتمندی مثل قطر و امارات را در خودش جای داده و تعدادی از برترین هتل های جهان مثل برج الخلیفه در آن قرار گرفته.

هتل ترنج همانطور که از اسمش پیداست از بالا شبیه بته جقه است. بخشی از واحدهای اقامتی اش روی دریا ساخته شده اند و از طریق راهی چوبی به هم متصل اند. اما مجذوب نمایندهیت هتل فقط به همین نیست. کف اتاق های هتل شیشه ای است و این یعنی می توانید چند روزی را با ماهی ها، مرجان ها و عروس های دریایی زندگی مسالمت آمیزی داشته باشید، خم شوید و از نزدیک عبور و مرورشان را در آن پایین تماشا کنید و از قشنگی شان به وجد بیایید.

این موضوع یعنی کف شیشه ای اتاق ها باعث می گردد حوصله تان هم سر نرود. و همواره معاشرین خوبی مثل ماهی ها را در کنارتان داشته باشید. حتی اگر حرف نزنند و تنها خیره به روبه رو باشند.

ولی از ما می شنوید خودتان را در اتاق حبس نکنید و دوری در هتل بزنید. چون گذشته از اینکه در یکی از مجذوب نماینده ترین هتل های ایران هستید، به خاطر پولی هم که بابت اقامت داده اید، حیف است اقامتتان محدود به اتاق گردد.

از تراس آغاز می کنیم. برخی از واحدهای اقامتی هتل تراس هایی رو به دریا دارند که مجهز به وان هم هستند. می نشینید در وان و همینکه مثلا آبمیوه تان را جرعه جرعه سر می کشید غروب آفتاب را هم می توانید تماشا کنید و همراه با موج ها شوید.

هتل ترنج طوری طراحی شده که به مسافرانش بد نگذرد. به سبک و سیاق بیشتر هتل های ساحلی این هتل هم استخری در بامش دارد که تجربه تازه ای از آب تنی و شنا را می تواند رقم بزند.

هتل های 5 ستاره کیش کدامند؟

امکانات هتل ترنج چیست؟

هتل، دارای چندین رستوران و کافی شاپ کوچک و بزرگ هم هست که غذاهای متنوعی را برای مهمانان آماده می نمایند. رستوران خورشید روی آب، رستوران ساحلی و رستوران تاج، کافه گلف که مختص سرو غذاهای فرنگی است. کافی شاپ ساحلی و لمکده سنتی مختص آنهایی که به جاها و فضاهای سنتی علاقه مندند، همه می تواند باعث گردد که به مهمانان هتل بد نگذرد. اگر دلتان سرگرمی و خوشگذرانی دیگری هم خواست می توانید به سالن بیلیارد و بازی اش بروید یا در اتاق ماساژش خستگی ها را از تنتان بیرون کنید.

حتما می خواهید درباره فاصله هتل ترنج تا مراکز خرید کیش هم بدانید. هتل، به مرکز شهر چندان نزدیک نیست. اما سرویس روزانه به مراکز خرید دارد و جدا از آن امکان کرایه خودرو را هم از خود هتل دارید. ورزش های آبی چی؟ هتل، امکان ورزش های آبی هم دارد، پس خودتان را برای یک اسکی حسابی روی آب هم آماده کنید.

قیمت اتاق های هتل ترنج از شبی 1 میلیون آغاز میگردد، برای تماشا قیمت اتاق های هتل ترنج این صفحه را ببینید.

منبع: اسنپ تریپ

به "همراه شدن با موج ها در هتل ترنج روی آب کیش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همراه شدن با موج ها در هتل ترنج روی آب کیش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید