عرضه گوشت های وارداتیِ در حال انقضا با دستور ستاد تنظیم بازار

بر اساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار گوشت های منجمد برزیلی در حال انقضای تاریخ مصرف شرکت پشتیبانی امور دام و بخش خصوصی، در بازار توزیع می گردد.

عرضه گوشت های وارداتیِ در حال انقضا با دستور ستاد تنظیم بازار

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، کارگروه تنظیم بازار در جلسه اخیر خود به موضوع ذخایر راهبردی گوشت گوساله وارداتی شرکت پشتیبانی امور دام و بخش خصوصی ورود کرد و با توجه به در حال اتمام بودم تاریخ مصرف، دستور توزیع آن ها را در بازار صادر کرد.

عباس قبادی دبیر کارگروه تنظیم بازار مصوبه توزیع گوشت های منجمد گوساله وارداتی در بازار با توجه به محدودیت تاریخ مصرف آن ها را اعلام نمود. متن این مصوبه به توضیح زیر است.

با توجه به محدودیت زمانی انقضای تاریخ مصرف بخشی از گوشت های منجمد شرکت پشتیبانی امور دام مربوط به ذخایر راهبردی و و محموله های بخش خصوصی و ضرورت مدیریت منابع ارزی و محوله های وارداتی به گونه ای که از بروز زیان مضاعف و عرضه بیش از احتیاج در این مقطع و بروز کمبود در ماه های پایانی سال جلوگیری شود مقرر گشت سازمان دامپزشکی کشور خروج محموله های گوشت منجمد برزیلی برای عرضه در بازار را منوط به مجوز شرکت پشتیبانی امور دام نماید.

در این مصوبه کارگروه تنظیم بازار همچنین تبصره ای نیز آمده است که شرکت پشتیبانی امور دام مکلف است مجوز عرضه را بر اساس اولویت تاریخ فراوری صادر نماید.

مصوبه کارگروه تنظیم درباره توزیع گوشت های گوساله وارداتی که تاریخ مصرف آن ها در حال اتمام است در بند 10 نامه ذیل آمده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "عرضه گوشت های وارداتیِ در حال انقضا با دستور ستاد تنظیم بازار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرضه گوشت های وارداتیِ در حال انقضا با دستور ستاد تنظیم بازار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید