سرمربی تیم ملی اسکی: مشکلم با کیادربندسری اخلاقی است نه فنی، عذرخواهی کنید به تیم ملی برگردید!

سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین ایران می گوید اختلافاتی که دو اسکی باز با او و فدراسیون دارند باعث شده تا به تیم ملی دعوت نشوند و فدراسیون کد فیز آنها را غیرفعال کند.

سرمربی تیم ملی اسکی: مشکلم با کیادربندسری اخلاقی است نه فنی، عذرخواهی کنید به تیم ملی برگردید!

به گزارش خبرنگاران، فدراسیون اسکی خواسته تا محمد کیادربندسری و حسین ساوه شمشکی امکان استفاده رایگان از پیست اسکی توچال را نداشته باشند. گویا دلیل این موضوع اختلافاتی است که این ورزشکاران با فدراسیون و باقر کلهر، سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین دارند.

کلهر در این مورد به خبرنگاران گفت: در جریان نیستم که چه اتفاقی افتاده است. سال گذشته با محمد کیادربندسری اختلاف پیدا کردیم و به همین دلیل او را به تیم ملی دعوت نکردم. اختلاف ما هنوز حل نشده است چون به من تهمت زد، حتی می خواستم از او شکایت کنم که رئیس فدراسیون اجازه نداد، در نتیجه از طریق دوستان گفتم که باید بیایند تا با هم صحبت و مشکل را حل کنیم تا دوباره به تیم ملی برگردند اما نیامد و علیه من مصاحبه کرد.

او در مورد اختلاف خود با کیادربندسری بیان نمود: او سال گذشته دو روز به اردو آمد و همیشه به دلایل غیر موجه غایب بود با این حال به او اجازه بازگشت به اردو را دادیم اما مصاحبه کرد و گفت که سرمربی تیم ملی حقوقم را خورده است. او گفت که نایب رئیس فدراسیون پول داده تا سرمربی به اسکی بازان تیم ملی بدهد اما کلهر به من پول نداده است. باید بگویم که نایب رئیس آن پول را داد تا به کسانی بدهم که از روز اول در اردو بودند، کیادربندسری که اصلا در اردو حضور نداشت و بعد هم به من تهمت زد. دو روز با ماشین خودش به باشگاه انقلاب آمد و 400 هزار تومان حق رفت و آمد از فدراسیون گرفت.

کلهر در مورد اینکه کیادربندسری و ساوه شمشکی دیگر نمی توانند از پیست توچال به صورت رایگان استفاده کنند، بیان نمود: نمی دانم در این زمینه چه اتفاقی افتاده است و این به سیاست های فدراسیون برمی شود اما اگر در رابطه با کیادربندسری این کار را کرده اند، مسئله ای نمی بینم چون به من تهمت زده است و با همه بازیکنان تیم ملی قهر است.

کیادربندسری باید عذرخواهی کند تا به اردوی تیم ملی برشود

او در پاسخ به این سوال که دعوت نکردن کیادربندسری به اردوی تیم ملی یکی کردن مسائل شخصی و فنی محسوب نمی شود؟ گفت: او به من توهین کرد و تهمت زد، می توانستم شکایت کنم و حقم را قانونی بگیرم اما این کار را نکردم و حاضر به گفت وگو شدم تا مشکل را حل کنیم. علاوه براین من که به صورت شخصی با او مشکل نداشتم. این اتفاقات در تیم ملی افتاد و به تیم ربط داشت. الان با اسکی بازان تیم ملی قهر است حداقل باید بیاید و معذرت خواهی کند. ما باید اخلاق را هم در نظر بگیریم، او چوب تهمت ناحقی که به من زد را می خورد.

کلهر در پاسخ به این سوال که آیا تمدید نکردن کد فیز این دو اسکی باز هم به خاطر این مسائل است؟ بیان نمود: بله. به هر حال آنها مسائلی با فدراسیون و مربی تیم ملی دارند که باید آن را حل کنند و به اردوی تیم ملی برگردند اما به دنبال حل آن نیستند.

سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین در مورد تشکیل نشدن کمیته انضباطی برای رسیدگی به این مسائل گفت: مسائل ما اخلاقی است نه فنی. با این حال قرار است تشکیل شود اما کمیته ممکن است برای آنها محرومیت یک یا دو ساله در نظر بگیرد و ما به نفعشان کار کردیم که کمیته انضباطی تشکیل ندادیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سرمربی تیم ملی اسکی: مشکلم با کیادربندسری اخلاقی است نه فنی، عذرخواهی کنید به تیم ملی برگردید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی تیم ملی اسکی: مشکلم با کیادربندسری اخلاقی است نه فنی، عذرخواهی کنید به تیم ملی برگردید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید