ربیعی بازداشت رئیس سازمان جنگل ها را تایید کرد

به گزارش وبلاگ ساعت فانتزی، سخنگوی دولت ضمن تأیید بازداشت ریاست سازمان جنگل ها گفت: بر اساس آنچه از وزیر جهاد کشاورزی شنیده ام این اتهام مربوط به مسئولیت فعلی ایشان نیست.

ربیعی بازداشت رئیس سازمان جنگل ها را تایید کرد

به گزارش گروه اقتصادی وبلاگ ساعت فانتزی، علی ربیعی سخنگوی دولت در حاشیه جلسه هیئت دولت در واکنش به بازداشت خلیل آقایی رئیس سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری اظهار کرد: نامبرده فعلاً متهم است و تا زمانی این اتهام در دادگاه ثابت نشود نمی توان قضاوتی در این خصوص داشت.

وی افزود: بر اساس آنچه از وزیر جهاد کشاورزی شنیده ایم این اتهام مربوط به مسئولیت فعلی ایشان (ریاست سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری) نبوده و مربوط به گذشته است.

سخنگوی دولت ادامه داد: باید اجازه داد که دادگاه کار خود را انجام دهد و هر تصمیمی بگیرد برای ما قابل احترام است.

وی به سؤال آیا بازداشت ریاست سازمان جنگل ها را تأیید می کنید؟ ، اینگونه پاسخ داد: بازداشت ریاست سازمان جنگل ها تأیید شده است؛ بنابراین گزارش، عباس سمیعی مدیرکل روابط عمومی سازمان جنگل ها روز دوشنبه (6 آبان سال جاری) اظهار کرد: بازداشت ریاست سازمان جنگل ها هنوز به طور رسمی به این سازمان اعلام نشده، اما وی روز شنبه این هفته برای پاره ای از توضیحات به دادسرای ویژه کارکنان دولت رفته و از صبح امروز در محل کار خود حضور نیافته است.

وی افزود: بر اساس اطلاعات ما بازداشت وی ربطی به سازمان جنگل ها نداشته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ربیعی بازداشت رئیس سازمان جنگل ها را تایید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربیعی بازداشت رئیس سازمان جنگل ها را تایید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید