باشگاه پرسپولیس خواهان تسهیل خرید بلیت برای هواداران و ایجاد شرایط یکسان شد

به گزارش وبلاگ ساعت فانتزی، باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای به سازمان لیگ فوتبال، خواهان تسهیل خرید بلیت برای هواداران این تیم و ایجاد شرایط یکسان میان تماشاگران سرخپوشان و هواداران شهر خودرو شد.

باشگاه پرسپولیس خواهان تسهیل خرید بلیت برای هواداران و ایجاد شرایط یکسان شد

به گزارش وبلاگ ساعت فانتزی و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، باشگاه با توجه به تماس های مکرر هواداران پرسپولیس به ویژه از مشهد و استان خراسان رضوی، از روز گذشته (دوشنبه) و همزمان با بازی جام حذفی، پیگیری های خود مبنی بر بررسی وجود مشکل جهت خرید بلیت برای بازی پرسپولیس و شهر خودرو توسط هواداران پرسپولیس را آغاز کرد.

باشگاه پرسپولیس امروز در راستای احقاق حقوق قانونی هواداران خود، نامه ای را به سازمان لیگ فوتبال ارسال کرد. پرسپولیس ایران در این نامه خواستار شده است که ضمن تسهیل شرایط خرید بلیت بازی پرسپولیس و شهر خودرو برای هواداران پرسپولیس، امکان برابر و یکسان با تماشاگران تیم شهر خودرو جهت بهره مندی از حق قانونی خرید بلیت مسابقه طبق ضوابط و سهمیه ها برای پرسپولیسی ها فراهم بیاید.

بلیت فروشی این مسابقه از روزهای گذشته در سایت باشگاه شهر خودرو به نشانی fc.shahrkhodro.com آغاز شده است، اما ارائه بلیت فقط برای تماشاگرانی صورت می گیرد که در بازی های گذشته این تیم در فصل جاری، اقدام به خرید بلیت مسابقه کرده باشند و به این ترتیب در حال حاضر، امکان تهیه بلیت برای هواداران پرسپولیس وجود ندارد.

این وضعیت در حالی برای هواداران پرسپولیس وجود دارد که در هنگام انجام بازی های خانگی پرسپولیس، هواداران تیم های میهمان بدون هیچ تبعیض، محدودیت یا عامل بازدارنده ای، امکان بهره مند شدن از سهمیه های خود برای خرید بلیت را دارند و سایت فروش الکترونیک بلیت که توسط شرکت توسعه و نگهداری راه اندازی شده است، خدمات کاملاً مشابه و برابری را برای تماشاگران پرسپولیس و تیم مهمان ارایه می کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "باشگاه پرسپولیس خواهان تسهیل خرید بلیت برای هواداران و ایجاد شرایط یکسان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس خواهان تسهیل خرید بلیت برای هواداران و ایجاد شرایط یکسان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید