شروع ثبت نام در جشنواره نانو و رسانه، اعلام آخرین مهلت ارسال آثار

جشنواره نانو و رسانه با هدف انتخاب و معرفی برترین آثار رسانه ای سال 1397 در حوزه فناوری نانو به همت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار می گردد.

شروع ثبت نام در جشنواره نانو و رسانه، اعلام آخرین مهلت ارسال آثار

به گزارش خبرنگاران، علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را ضمن رعایت شرایط عمومی و اختصاصی از تاریخ 4 خردادماه الی 25 خردادماه 1398 به دبیرخانه جشنواره نانو و رسانه ارسال نمایند.

این جشنواره در دو بخش کلی رسانه های عمومی و رسانه های تخصصی صنعت برگزار می گردد.

آثار مرتبط با فناوری نانو در بخش رسانه های عمومی باید در رسانه های عمومی کشور شامل صدا و سیما، مطبوعات (روزنامه ها و مجلات کثیرالانتشار) و خبرگزاری ها و پایگاه های خبری تحلیلی منتشر شده باشد.

منظور از رسانه های تخصصی صنعت، مجموعه رسانه های دیداری و شنیداری، پایگاه ها و سایتهای اینترنتی، کانال ها و شبکه های اجتماعی و مجموعه های فراوری و انتشار محتوایی است که بطور تعیین بر صنعتی خاص متمرکز بوده و به انتشار مطالب تخصصی اعم از معرفی محصول، شرکت، فعالیت صنعتی، اختراع و… در حوزه آن صنعت می پردازند. لذا در این بخش آثاری که در رسانه هایی با این تعریف منتشر شده باشند پذیرفته می شوند.

محورهای بخش تخصصی صنعت در جشنواره نانو و رسانه شامل نشریات صنعتی، رسانه های برخط (سایتهای اینترنتی صنعتی، شبکه ها و کانال های اجتماعی صنایع)، فراوریات دیداری و شنیداری صنعتی است.

آثار ارسالی در هر دو بخش رسانه های عمومی و تخصصی صنعت باید درباره مسائل، موضوعات و رویدادهای مرتبط با فناوری نانو باشد.

آثاری در جشنواره پذیرفته می گردد که در فاصله زمانی اول فروردین ماه سال 1397 تا آخر اسفندماه سال 1397 به وسیله یکی از رسانه های کشور اعم از رسانه های عمومی یا تخصصی منتشرشده باشد.

هر شرکت نماینده می تواند 5 اثر را به دبیرخانه جشنواره ارسال کند.

محدودیتی برای شرکت در چند بخش (قالب های آثار) توسط خبرنگاران وجود ندارد و خبرنگاران می توانند به طور همزمان آثار خود را در چند بخش به رقابت بگذارند.

شناسنامه آثار باید برای هر اثر تکمیل و به همراه آن ارسال گردد.

بر اساس اعلام ستاد نانو، علاقه مندان جهت شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را به رایانامه media@nano.ir و یا به آی دی @nanomedia در شبکه های اجتماعی ارسال نمایند. همچنین شماره تلفن های 02166511596 و 09206310063 جهت ارتباط با دبیرخانه جشنواره در دسترس است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شروع ثبت نام در جشنواره نانو و رسانه، اعلام آخرین مهلت ارسال آثار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام در جشنواره نانو و رسانه، اعلام آخرین مهلت ارسال آثار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید