چهار اولویت خوزستان در بودجه سال آینده اعلام شد

به گزارش وبلاگ ساعت فانتزی، عبدالحسن مقتدایی پیش از ظهر امروز سه شنبه در شورای برنامه ریزی، با اشاره به نزدیکی شدن به تنظیم بودجه 95 اظهار کرد: چند دستگاه اجرایی در بودجه 95 اولویت دارند. سازمان بودجه استان باید برنامه های این دستگاه ها را بر اساس اولویت به ما اعلام کند.

چهار اولویت خوزستان در بودجه سال آینده اعلام شد

وی افزود: طی دو سال اخیر به بخش گردشگری توجه زیادی شد در برنامه های بعدی نیز بخش های دیگری مانند آموزش پرورش باید موردتوجه قرار بگیرد. آموزش وپرورش با بضاعت کم در این مدت رتبه های خوبی در سطح کشور کسب کرده است.

استاندار خوزستان گفت: آموزش وپرورش قابلیت های خوبی برای رشد دارد که بیشتر در بخش دو زبانه شدن آموزش، پیش دبستانی و عشایری است.

مقتدایی عنوان کرد: در بخش ورزش و جوانان تجهیز سالن های ورزشی انجام می شود. با بررسی جامع کمبود های این بخش می توانیم با اختصاص اعتبارات ویژه مسائل را مرتفع کنیم.

وی شرح داد: در بخش راه ها نیز کاهش 50 درصدی تلفات جاده ای رویداد بسیار خوبی است که با آموزش های لازم و تأکیدات محقق شد.

استاندار خوزستان با اشاره به توجه به بخش آموزش عالی در اهواز و شهرستان ها عنوان کرد: در بخش علوم پزشکی بر تجهیز خدمات درمانی تمرکز می شود تا میزان رضایتمندی مردم بیشتر شود.

مقتدایی گفت: با اولویت بندی رسیدگی به امورات و مسائل بهتر به نتیجه می رسد. سال گذشته 67 موضوع مهم را در کنار وظایف و برنامه های عادی انجام دادیم که تقریباً همه اکنون به مرحله تحقق رسیده اند.

وی شرح داد: در برنامه های دو سال اخیر تمرکز بر گردشگری به این معنا نبود که از بخش های دیگر غافل شویم بلکه در کنار برنامه های توسعه ای به گردشگری توجه ویژه ای شد. توجه به این بخش نتایج خوبی برای مردم استان داشته که درشان و منزلت آن ها باشد.

استاندار خوزستان با بیان اینکه احداث شهرک های کشاورزی تحول بزرگی را در کشور ایجاد می کند، اظهار کرد: در احداث شهرک های کشاورزی، خوزستان جزو استان های بر تر بود اما متأسفانه به دلیل عدم همکاری سازمان آب و برق کار عقب افتاده است.

به گزارش وبلاگ ساعت فانتزی، در این جلسه از سایت خوزستانی های خارج از کشور رونمایی شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "چهار اولویت خوزستان در بودجه سال آینده اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهار اولویت خوزستان در بودجه سال آینده اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید