پزشک کاخ سفید : تست ویروس کرونای ترامپ منفی بوده است

به گزارش وبلاگ ساعت فانتزی، بنا بر اعلام پزشک کاخ سفید، نتیجه تست کرونای دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا منفی بوده است.

پزشک کاخ سفید : تست ویروس کرونای ترامپ منفی بوده است

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ ساعت فانتزی به نقل از شبکه الجزیره قطر، پزشک کاخ سفید می گوید که نتایج آزمایشات دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا نشان می دهد که وی به ویروس کرونا مبتلا نشده است.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که طی روزهای اخیر با چندین فرد مبتلا به کرونا از نزدیک ملاقات داشته و حتی در کنار تعدادی از آنها شام خورده است، روز شنبه در یک نشست خبری در کاخ سفید اذعان کرد که به تازگی آزمایش کرونا داده است.

دونالد ترامپ که در کنار اعضای کارگروه ویژه مبارزه با ویروس کرونا در آمریکا با وبلاگ ساعت فانتزی تبادل نظر می کرد، گفت: همان طور که دیروز گفتم که آزمایش کرونا خواهم داد، به تازگی این آزمایش را داده ام.

وی اضافه کرد: نمی دانم نتیجه این آزمایش چه وقت تعیین خواهد شد؛ یک روز یا دو روز دیگر. در هر صورت باید این آزمایش را می دادم.

روز پنج شنبه رسانه ها از مثبت اعلام شدن تست کرونای فابیو واین گارتن مسئول ارتباطات و رسانه نهاد ریاست جمهوری برزیل که به همراه جیر بولسونارو رئیس جمهور این کشور در اقامتگاه شخصی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با وی ملاقات نموده بود، خبر دادند.

منابع آمریکایی از افزایش شمار قربانیان ویروس کرونا در این کشور به 50 نفر خبر دادند.

بر اساس جدیدترین آمارهای منتشرشده از سوی مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آمریکا، تا به امروز 2340 نفر در این کشور به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

در پی تشدید بحران کرونا در آمریکا طی روزهای اخیر، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بعد از ظهر آدینه به وقت محلی در راستای جلوگیری از وخیم تر شدن اوضاع در این کشور حالت اضطراری ملی گفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پزشک کاخ سفید : تست ویروس کرونای ترامپ منفی بوده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پزشک کاخ سفید : تست ویروس کرونای ترامپ منفی بوده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید