جزئیات ماجرای کم فروشی بنزین

به گزارش وبلاگ ساعت فانتزی، اقتصاد نیوز: به لحاظ تکنیکی اگر هوا در دستگاه های تلمبه و توریع کننده وجود داشته باشد امکان فرستادن فراورده به بیرون وجود ندارد.

جزئیات ماجرای کم فروشی بنزین

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از خبرآنلاین؛ شهرام رضایی ، درباره کم فروشی بنزین گفت: به لحاظ تکنیکی اگر هوا در دستگاه های تلمبه و توریع کننده وجود داشته باشد امکان فرستادن فرآورده به بیرون وجود ندارد. به لحاظ تکنیکی امکان ندارد که هوا در تلمبه بچرخد حتما باید فرآورده بچرخد تا تلمبه کار کند.

وی اضافه نمود: آنچه باعث ایجاد شائبه شده اینکه گاهی ممکن است کسی به صندلی مراجعه نموده و درخواست 40 لیتر بنزین داشته باشد اما مشاهده کند که 50 لیتر وارد باک شده است و این تصور برای عامه بوجود می آید که هوا در بنزین وجود دارد. این موضوع چند دلیل دارد، ممکن است در سوخت گیری قبلی نازل سرجای خود قرار نگرفته باشد. به عنوان مثال یک موتورسیکلت 10 لیتر بنزین دریافت نموده نازل سر جای خود قرار نگرفته، اتومبیل بعدی که مراجعه می نماید برای 40 لیتر بنزینی که وارد باک شده هزینه 50 لیتر را پرداخت می نماید و ایجاد اشکال می نماید.

مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی تاکید نمود: اگر کسی اعتراض داشت و اتفاقی در یکی از نازل های صندلی های کشور رخ داد، می تواند با شماره 09627 تماس بگیرد و موضوع را اعلام کند، ما حتما مراجعه و سرکشی می کنیم.

وی با تاکید بر اینکه توزیع غیر بنزین در صندلی ها به لحاظ تکنیکی امکانپذیر نیست، یادآور شد: علاوه بر اینکه سازمان استاندارد روی تلمبه ها برچسب می زند ما هم نظارت داشته و کنترل کمی و کیفی داریم و بصورت رندوم نیز صندلی ها را بازرسی می کنیم.

منبع: اقتصادنیوز

به "جزئیات ماجرای کم فروشی بنزین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات ماجرای کم فروشی بنزین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید