معین تکلیف جذب بورسیه ها در دانشگاه آزاد ظرف 2 هفته آینده

محمد علی کی نژاد در مصاحبه با خبرنگاران درباره آخرین وضعیت جذب بورسیه ها در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با توجه به پیگیری هایی که اجرا شده در انتظار اعلام دانشگاه آزاد هستیم.

معین تکلیف جذب بورسیه ها در دانشگاه آزاد ظرف 2 هفته آینده

رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی اضافه کرد: در جلسه ای که با مسئولان دانشگاه آزاد داشتیم، عنوان شد که ظرف یک یا دو هفته این کار انجام گردیده و تمام می گردد.

وی اضافه کرد: همچنین هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی پیگیری هایی از برخی از واحدهای دانشگاه های آزاد در شهرستان ها داشت و از آنها خواسته شد تا ظرفیت های خود را در زمینه جذب اعلام نمایند.

به گزارش مهر، رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی پیش از این به مهر گفته بود، تعداد زیادی از بورسیه های بلاتکلیفی که در فراخوان هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی ثبت نام نموده بودند، مشخص تکلیف گردیده و تنها 68 نفر باقی مانده بودند که 64 نفر از آنها را برای جذب به دانشگاه آزاد معرفی گردیده اند.

وی احتمال داده بود از این 64 نفر تعداد زیادی توسط دانشگاه آزاد اسلامی جذب شوند چون معدل های های بسیار خوب و رشته خوبی دارند و همچنین از دانشگاه های خوبی فارغ التحصیل گردیده اند.

دانشگاه آزاد اسلامی پیش از این قول داده بود تا 12 یا 13 تیر 64 نفر بورسیه را مشخص تکلیف کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "معین تکلیف جذب بورسیه ها در دانشگاه آزاد ظرف 2 هفته آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معین تکلیف جذب بورسیه ها در دانشگاه آزاد ظرف 2 هفته آینده"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید