کارگردان بلادبورن: ساخت قسمت دوم تصمیم من نیست

هواداران مجموعه بازی های دارک سولز معمولا از بلادبورن به عنوان یکی از بهترین بازی های این سبک و اکثر اوقات از آن به عنوان بهترین قسمت سری سولز یاد می نمایند؛ طوری که درخواست از سونی و فرام سافتور، استودیوی سازنده بازی، برای ساخت قسمت دوم بلادبورن موضوعی است که چپ و راست مطرح می گردد. با این حال، این طور که به نظر می رسد، تایید ساخت قسمت دوم بلادبورن به این راحتی ها هم نیست.

کارگردان بلادبورن: ساخت قسمت دوم تصمیم من نیست

، کارگردان و خالق مجموعه بازی های دارک سولز و بلادبورن، در مصاحبه ای به تازگی گفته است که او توانایی تصمیم گیری برای ساخت قسمت دوم بلادبورن را ندارد. در پاسخ به این سوال که آیا او دوست دارد چیزی از بلادبورن را تغییر دهد، میازاکی پاسخ داده که او دوست ندارد پس از عرضه یک بازی، به آن فکر کند. با این حال، میازاکی می گوید که بدش نمی آمد اگر می توانست Chalice Dungeon و بلاد جم های بازی را بهبود بخشد.

در ادامه مصاحبه به میازاکی گفته می گردد که شاید او بتواند این تغییرات را در دنباله بلادبورن اعمال کند، و او پاسخ می دهد که: بلادبورن 2، متاسفانه من مسسول تصمیم گیری درباره آن نیستم.

احتمالا می دانید که بلادبورن نتیجه همکاری مشترک فرام سافتور و سونی است؛ طوری که نه تنها استودیوی ژاپن سونی هم در توسعه این بازی نقش داشته، بلکه اساسا حقوق بازی و نام بلادبورن متعلق به سونی است. سونی است که باید برای ساخت بلادبورن 2 تصمیم بگیرد.

سونی دیگر برنامه ای برای آغاز یک پروژه جدید روی پلی استیشن 4 ندارد؛ طوری که چند روز پیش حتی از آغاز ساخت بازی بعدی بلوپوینت گیمز برای کنسول پلی استیشن 5 شنیدیم. در نتیجه بدون شک می توانیم مطمئن باشیم که خبری از یک بلادبورن 2 روی پلی استیشن 4 نخواهد بود.

استودیوی بازی سازی فرام سافتور و هیدتاکا میازاکی هم فعلا سرگرم ساخت بازی بزرگ بعدی شان به اسم Elden Ring هستند؛ طوری که حتی اگر سونی تصمیمی برای ساخت بلادبورن 2 روی پلی استیشن 5 گرفته باشد، قرار نیست به این زودی ها ساخت آن آغاز گردد.

منبع: DualShockers

منبع: دیجیکالا مگ

به "کارگردان بلادبورن: ساخت قسمت دوم تصمیم من نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگردان بلادبورن: ساخت قسمت دوم تصمیم من نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید