می توانستیم تراکتور را شکست دهیم، جو استادیوم تبریز سنگین بود

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در چارچوب هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال و در آخرین دیدار خانگی خود از ساعت 21:30 امروز شنبه در استادیوم یادگار امام (ره) میزبان تیم پارس جنوبی جم بود که این دیدار در خاتمه با تساوی یک بر یک به خاتمه رسید.

می توانستیم تراکتور را شکست دهیم، جو استادیوم تبریز سنگین بود

مهدی تارتار شامگاه امروز شنبه در نشست خبری بعداز این بازی با اشاره به اینکه نیمه اول تراکتورسازی خیلی خوب بود و به گل رسید، اضافه نمود: امروز بازی دو نیمه متفاوت داشت و با این حال ما در نیمه دوم برتر بودیم و به گل رسیدیم و حتی می توانستیم تراکتور را در خانه شکست دهیم.

وی با بیان اینکه بازیکنانش از بعضی فرصت ها به خوبی استفاده نکردند، ادامه داد: در نیمه دوم تغییراتی ایجاد کردیم که منجر به خلق چند موقعیت شد و اگر دقت می کردیم می توانستیم پیروز شویم، از بازیکنانم نیز تشکر می کنم که در جو سنگین تبریز جنگنده بازی کردند.

تارتار در مورد عملکرد داوران این دیدار نیز گفت: آنها قضاوت بی نقصی داشتند و از تمام داوران بازی تشکر می کنم. مشکل خاصی در قضاوت آنها وجود نداشت.

وی سپس ادامه داد: تراکتورسازی یک بازی دیگر دارد و می تواند سهمیه آسیا کسب کند. تراکتورسازی تیم بزرگ و قابل احترامی است و ما شناخت خیلی خوبی از آنها داشتیم و آنها بازیکنان خیلی خوبی داشتند و ما آنها را بستیم.

تارتار در مورد بازی آینده تیمشان برابر پرسپولیس که تأثیر زیادی در قهرمان لیگ برتر دارد گفت: اگر از من شناخت داشته باشید می دانید که من نان حلال به خانه می برم و شک نکنید مقابل پرسپولیس هم با تمام توان بازی خواهیم کرد.

وی سپس در مورد نقاط ضعف تراکتور نیز گفت: درست نیست که من نقاط ضعف تراکتور را بگویم ولی امروز ما به خوبی آنها را بررسی نموده بودیم و تیم برتر میدان بودیم.

تارتار اضافه نمود: تیم تبریزی در جناح راست و چپ بازیکنان تأثیرگذاری دارند و ما به خوبی آنها را کنترل کردیم و از نقاط ضعف آنها استفاده کردیم.

وی با تاکید بر اینکه یک امتیاز هم در تبریز مهم و ارزشمند است، ادامه داد: اگر بازیکنانم کمی دقت می کردند شرایط فرق می کرد.

وی با اشاره به اینکه هفته گذشته بقای ما در لیگ قطعی شد گفت: با سختی زیاد توانستیم در بازی های آخر تیم را جمع کنیم. هدف ما این است که بازی شرافتمندانه ای انجام دهیم، چون سرنوشت زیادی روی قهرمان و کسب سهمیه آسیایی داریم.

تارتار با بیان اینکه در نیم فصل 30 تا 35 درصد پرداختی داشتیم، ابراز داشت: کل قراردادهای تیم ما زیر 10 میلیارد است که به اندازه یک یا دو بازیکن تیم های مدعی است و با این شرایط چنین نتایجی کسب کردیم.

وی گفت: باید پول به موقع به بازیکنان برسد چراکه آنها نیز زندگی دارند و باید پول داشته باشند. با تمام این اوصاف از تمام طرفداران تیمم نیز تشکر می کنم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "می توانستیم تراکتور را شکست دهیم، جو استادیوم تبریز سنگین بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "می توانستیم تراکتور را شکست دهیم، جو استادیوم تبریز سنگین بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید