مهاجم پرسپولیس: خوشحالم کرانچار و استیلی دوباره به من اعتماد کردند

به گزارش وبلاگ ساعت فانتزی، کر می کنم همه ما حساسیت کار و اهمیت صعود به المپیک را درک می کنیم. باشگاه ها هم اگر به همین شکل از تیم امید حمایت نمایند قطعا اتفاقات خوبی می افتد.

مهاجم پرسپولیس: خوشحالم کرانچار و استیلی دوباره به من اعتماد کردند

خوشحالم کرانچار و استیلی دوباره به من اعتماد کردند

محمد امین اسدی که بعد از اتفاقات عجیب و غریب در بازی های اسیایی و اخراجش از تیم امید دوباره به این تیم دعوت شده گفت:خیلی خوشحالم که یک بار دیگر مورد اعتماد کادر فنی تیم امید قرار گرفتم و با نظر موافق آقایان کرانچار و استیلی توانستم باز هم به این تیم راه یابم. امیدوارم از این فرصت به بهترین شکل استفاده کنم و بتوانم توانایی های خودم را نشان بدهم.

مهاجم جوان پرسپولیس همچنین گفت:خوشبختانه برنامه های آماده سازی تیم ملی امید با حمایت فدراسیون فوتبال به بهترین شکل تا کنون اجرا شده و این اردوها تاثیر خوبی روی تیم داشته است. البته من در اردوهای قبلی و بازی های تدارکاتی حضور نداشتم اما هماهنگی خوبی بین بچه ها ایجاد شده که این خیلی مهم است.

اسدی در انتها گفت:از اینجا به بعد مهمترین بخش کار ما آغاز شده و حساسیت فرصت باقیمانده را به خوبی درک می کنیم. به هر حال تعداد زیادی از بچه ها نتوانستند در این اردو حاضر باشند که امیدواریم در اردوهای بعدی همه نفرات در اختیار کادر فنی باشند. فکر می کنم همه ما حساسیت کار و اهمیت صعود به المپیک را درک می کنیم. باشگاه ها هم اگر به همین شکل از تیم امید حمایت نمایند قطعا اتفاقات خوبی می افتد و می توانیم در روزهای باقیمانده هم بازی های تدارکاتی و اردوهای مفیدی را تا پیش از آغاز مسابقات برگزار کنیم که امیدواریم این اتفاق بیافتد.

3-220

منبع: ایران ورزشی

به "مهاجم پرسپولیس: خوشحالم کرانچار و استیلی دوباره به من اعتماد کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجم پرسپولیس: خوشحالم کرانچار و استیلی دوباره به من اعتماد کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید