فراز کمالوند رسماً سرمربی پارس جنوبی جم شد

سرمربی سابق تیم های تراکتورسازی تبریز، گسترش فولاد تبریز و صنعت نفت آبادان راهنمایی پارس جنوبی جم را در نوزدهمین دوره لیگ برتر بر عهده گرفت.

فراز کمالوند رسماً سرمربی پارس جنوبی جم شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه پارس جنوبی جم، بعد از برگزاری نشستی چند ساعته میان بهرام رضاییان، مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی با فراز کمالوند خاتمه توافق نهایی میان دو طرف انجام شد و این مربی باتجربه راهنمایی نماینده جم در لیگ برتر را رسماً بر عهده گرفت تا جایگزین مهدی تارتار شود که بعد از سه فصل از طرفداران پارس جنوبی خداحافظی نموده بود.

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی طی روزهای گذشته مذاکراتی را با چند مربی برای قبول راهنمایی این تیم در لیگ برتر انجام داد که در نهایت با فراز کمالوند به توافق رسید. جلسه نهایی رضاییان با کمالوند ظهر امروز (شنبه) برگزار گردید و به امضای قرارداد دو ساله منجر شد.

باشگاه پارس جنوبی طی روزهای گذشته از چند مربی برنامه دریافت کرد و پس از جمع بندی نظرات در هیئت مدیره خاتمه کمالوند به عنوان سرمربی جدید پارس جنوبی جم انتخاب و معرفی گردید.

کمالوند که با تیم های شیرین فراز کرمانشاه و تراکتورسازی سابقه صعود به لیگ برتر را دارد، در دوران فعالیتش پیروز شد در گسترش فولاد و نفت آبادان بهترین نتایج تاریخ این دو تیم در لیگ برتر را کسب کند. او بعد از کسب عنوان هشتمی با نفت آبادان ترجیح داد از این تیم جدا شود و به لیگ دسته اول برود و راهنمایی اکسین البرز و آلومینیوم اراک را بر عهده بگیرد.

حالا این مربی 43 ساله با نشستن روی نیمکت سرمربیگری پارس جنوبی بار دیگر به لیگ برتر برمی شود و طرفداران جمی امید زیادی دارند تا با حضور او بتوانند نتایج خوبی را در نوزدهمین دوره لیگ برتر کسب نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فراز کمالوند رسماً سرمربی پارس جنوبی جم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراز کمالوند رسماً سرمربی پارس جنوبی جم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید