عکس ، حرکت عجیب رونالدو در بازی با اروگوئه ، تقلب بزرگ مقابل این همه دوربین!

به گزارش وبلاگ ساعت فانتزی، کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی، شب گذشته ابعاد جدیدی از غرور و خودبزرگ بینی اش را به نمایش گذاشت.

عکس ، حرکت عجیب رونالدو در بازی با اروگوئه ، تقلب بزرگ مقابل این همه دوربین!

به گزارش وبلاگ ساعت فانتزی، تیم ملی پرتغال شب گذشته در دومین دیدارش در مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر به مصاف تیم ملی اروگوئه رفت و پیروز شد با نتیجه 0-2 برابر این تیم به پیروزی برسد.

برونو فرناندز دو گل تیمش را در این بازی به ثمر رساند تا ستاره بی چون و چرای این بازی لقب بگیرد و نمایش درخشانی را ارائه نموده باشد. این در حالی بود که گل اول این بازیکن جنجال بسیاری را به همراه داشت.

این ستاره پرتغالی در دقیقه 54 این بازی توپی را به سمت دروازه اروگوئه شلیک کرد که به نظر می رسید در بین راه با سر رونالدو برخورد کرد و وارد دروازه حریف شد. رونالدو نیز بلافاصله آغاز به شادی گل کرد تا این موضوع را تایید نموده باشد اما آنالیز دقیق نشان داد که توپ هیچ برخوردی با سر او نداشته و گل به نام فرناندز ثبت شد.

این می توانست نهمین گل رونالدو در جام جهانی باشد و باعث می شد که این بازیکن با رکورد اوزه بیوی افسانه ای پرتغال برابر گردد اما فیفا این اجازه را به او نداد.

اتفاق عجیب اینجا بود که او حتی پس از انتها بازی نیز سعی داشت به بقیه القا کند که توپ با ضربه سر او وارد دروازه شده است. رونالدو بارها و بارها در حالی که با هم تیمی هایش صحبت می کرد آغاز به مالیدن پیشانی اش کرد تا نشان دهد که توپ ارسالی از سوی فرناندز با سرش برخورد داشته است.

این اتفاق باعث شد که توماس هیتزلسپرگر، کارشناس حاضر در استودیوی بیلد، به شدت از او انتقاد کند: رونالدو می توانست برای هم تیمی اش راضی باشد. او آزرده خاطر به نظر می رسد چون گل به نامش ثبت نشد. اما در عوض باید به سمت فرناندز می رفت و می گفت فوق العاده بود، از تو متشکرم. اما او توان انجام این کار را نداارد و این باعث تاسف است.

سامی خدیرا که او نیز برای تحلیل این بازی به استودیو بیلد آمده بود با توجه به سابقه بازی با رونالدو زیاد شگفت زده نشد. او در این باره گفت: او برای هر گلی که می زند می جنگد. این غرور او است. همین ویژگی او را به اینجا رسانده است. او هم در دلش می داند که این گل برای او نبوده است.

منبع: ورزش سه

منبع: همشهری آنلاین

به "عکس ، حرکت عجیب رونالدو در بازی با اروگوئه ، تقلب بزرگ مقابل این همه دوربین!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، حرکت عجیب رونالدو در بازی با اروگوئه ، تقلب بزرگ مقابل این همه دوربین!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید