کوشش رئال مادرید برای خرید فابیان رویس در رقابت با بارسلونا

باشگاه رئال مادرید برای خرید بازیکن اسپانیایی تیم فوتبال ناپولی تمایل دارد و می خواهد این بازیکن ملی پوش را که در فهرست خرید بارسلونا قرار گرفته است، جذب کند.

کوشش رئال مادرید برای خرید فابیان رویس در رقابت با بارسلونا

به گزارش خبرنگاران، باشگاه رئال مادرید با رقیب دیرینه اش بارسلونا برای خرید فابیان رویس، هافبک اسپانیایی تیم فوتبال ناپولی وارد رقابت شده است و میخواهد که او را در ماه ژانویه به خدمت بگیرد.

رویس 23 ساله از زمان انتقال 30 میلیون یورویی اش از رئال بتیس به ناپولی، عملکرد خوبی داشته و مورد توجه باشگاه های زیادی قرار گرفته است که مهمترین شان رئال مادرید و بارسلونا هستند. او اکنون به مهره ای ثابت در ترکیب اصلی تیم ملی اسپانیا هم تبدیل شده است و گفته می گردد که احتمالاً در آینده ای نزدیک به لالیگا باز خواهد گشت. بارسلونا مشتاق ترین مشتری رویس بوده است، اما اکنون نشریه مارکای اسپانیا مدعی شده که رئال مادرید مصمم است که این بازیکن را در ماه ژانویه به خدمت بگیرد.

البته بسیار غیرمحتمل است که ناپولی به فابیان رویس اجازه دهد در میانه فصل این تیم را ترک کند، آن هم به مقصد رئال مادرید، تیمی که رابطه اش با آن در طول تابستان به خاطر خودداری از فروش خامس رودریگس به آبی پوشان شهر ناپل تیره و تار شد.

در قرارداد رویس با ناپولی هیچ بند فسخی وجود ندارد و به همین دلیل رئال مادرید برای خرید رویس باید مستقیماً با اورلیو دلورنتیس، مالک باشگاه ناپولی وارد مذاکره گردد.

هافبک هجومی اسپانیایی ناپولی تا انتها ماه ژوئن سال 2023 با ناپولی قرارداد دارد

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کوشش رئال مادرید برای خرید فابیان رویس در رقابت با بارسلونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش رئال مادرید برای خرید فابیان رویس در رقابت با بارسلونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید