تراکتور در سخت ترین بازی خارج از خانه به پیروزی پرگل رسید

به گزارش خبرنگاران، مصطفی دنیزلی پس از پیروزی 4 برصفر تیمش تراکتور برابر نساجی درجمع خبرنگاران در قائمشهر اضافه نمود: در بازی امروز تیم تراکتور دو رقیب داشت، یکی تیم نساجی و دیگری زمین مسابقه بوده که در این زمین با چمن مصنوعی بازی کردن واقعا خیلی سخت بود.

تراکتور در سخت ترین بازی خارج از خانه به پیروزی پرگل رسید

وی، ادامه داد، دو نیمه متفاوتی را داشتیم، در45 دقیقه اول دور از انتظارات ظاهر شده بودیم.

سرمربی تیم تراکتور با بیان اینکه درنیمه دوم وپس از گل اول بازی، روند بازی به سمت خوبی پیش رفت وشکل گل ها وحمله هایی که تدارک دیده بودیم، شایسته این پیروزی بودیم.

دنیزلی، ادامه داد، درنیمه دوم واقعا نشان دادیم که تیم تراکتور هستیم وبا پاس، جاگیری وحمله عملکرد خوبی داشتیم.

وی، با بیان اینکه در بازی برابر نساجی واقعا سرسختانه در زمین مبارزه کردیم و جا دارد که به بازیکنانم تبریک بگویم،اضافه نمود: اینکه تا انتها هفته هفتم گل نخوردیم، اساس وفلسفه بازی ما برهمین بود که بیشتر از اینکه گل بزنیم، به دنبال گل نخوردن بودیم.

بازیکنان خارجی تراکتور خوب بودند

سرمربی تیم تراکتورهمچنین درپاسخ به خبرنگاران درخصوص عملکرد بازیکنان خارجی این تیم گفت، دراین بازی سوگیتا و ویلیان میمبلا عملکرد خوبی داشتند، اما اصل مهم بازیکن ایرانی مهم عملکرد فوق العاده ای داشتند ودرمجموع ما تیم خوبی بودیم و در این فصل خوب کار می کنیم.

دنیزلی ادامه داد، تراکتور تیم با تجربه ای هست وسعی کردیم با فشارهایی که از طرفداران تیم نساجی داشتیم ودرواقع کار کردن روی این فضاها، وکنترل آنها مسلط شدیم وبازی را به نفع خودمان با پیروزی به انتها رساندیم.

تیم فوتبال تراکتور درچارچوب هفته هفتم رقابتهای لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور عصر دوشنبه در استادیوم شهید وطنی قائمشهر با نتیجه 4 برصفر تیم نساجی مازندران را شکست داد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تراکتور در سخت ترین بازی خارج از خانه به پیروزی پرگل رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تراکتور در سخت ترین بازی خارج از خانه به پیروزی پرگل رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید