اتفاقی غیرمنتظره برای خبرنگار زن در ورزشگاه فوتبال!

خبرنگار زن یکی از شبکه های تلویزیونی اسپانیا در حال گزارش زنده از حال وهوای استادیوم پیش از شروع دیدار فوتبال والنسیا و آرسنال بود که دچار یک حادثه غیرمنتظره شد.

اتفاقی غیرمنتظره برای خبرنگار زن در ورزشگاه فوتبال!

به گزارش خبرنگار، خبرنگار زن یکی از شبکه های تلویزیونی اسپانیا در حال گزارش زنده از حال و هوای استادیوم پیش از شروع دیدار فوتبال والنسیا و آرسنال بود که دچار یک حادثه غیرمنتظره شد. این خبرنگار در کنار زمین چمن استادیوم مستایا در مقابل دوربین زنده تلویزیونی سرگرم تهیه گزارش بود که ناگهان یک توپ توسط بازیکنان که در حال تمرین پیش از مسابقه بودند مستقیماً به سمت وی شلیک شد. در حالی که یکی از توپ جمع کن های داخل زمین کوشش کرد مانع برخورد توپ با خبرنگار گردد اما پیروز به این کار نشد و توپ به سر خبرنگار برخورد و او را نقش بر زمین کرد.

ویدئوی کوتاهی که تبدیل به ویدئویی داغ شده است لحظه وقوع این حادثه را به تصویر می کشد. در این ویدئو مشاهده می گردد در حالی که این زن جوان در مقابل دوربین ایستاده است، ناگهان یک توپ سرگردان به سمت خبرنگار پرتاب می گردد. این ویدئو نشان می دهد که کوشش یک مرد جوان برای دریافت توپ ناکام می ماند و توپ مستقیماً به سر این زن برخورد نموده و او را نقش بر زمین می نماید.

جیک هوم فری، مجری شبکه تلویزیونی ورزش BT با جالب خواندن این اتفاق در یک توئیت این ویدئو را با فالوور های خود به اشتراک گذاشت. او در کپشن این ویدئو نوشت: این اتفاق دقیقاً در 5 یاردی ما رخ داد.

انتشار این ویدئو با واکنش بعضی طرفداران فوتبال همراه بود و آنها با درج کامنت هایی به آن واکنش نشان دادند. یکی از کاربران در پاسخ به هوم فری نوشت: این اتفاق اصلاً جالب نبود. باید بعضی اقدامات صورت گیرد تا شاهد چنین حملاتی به خبرنگاران، روزنامه نگاران و گزارشگران نباشیم. یکی دیگر از کاربران در پرسشی نوشت: این زن اکنون حالش خوب است؟

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اتفاقی غیرمنتظره برای خبرنگار زن در ورزشگاه فوتبال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاقی غیرمنتظره برای خبرنگار زن در ورزشگاه فوتبال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید